Szybka nauka hiszpańskiego online – o szkole GATA z Łodzi

hiszpańskie słówkaGATA - Nauka Języka Hiszpańskiego powstała z miłości do Hiszpanii oraz języka hiszpańskiego. W naszej szkole spotkacie lektorów z bardzo dużym doświadczeniem, pasjonatów, których cechuje chęć „zarażania” innych miłością do języka hiszpańskiego. Naszym celem jest przekazywanie wiedzy w sposób przystępny, a jednocześnie w pełni profesjonalny. Dysponujemy pokaźną bazą podręczników. Ponadto sami tworzymy różnego rodzaju ćwiczenia – dokładamy wszelkich starań, aby zajęcia nie były monotonne, a ciekawe i różnorodne. Jeśli zatem zależy Ci na szybkiej nauce hiszpańskiego online, zapisz się do naszej szkoły już dziś!

Przed rozpoczęciem zajęć dobieramy metodę nauki oraz materiały dydaktyczne tak, aby były odpowiednio dopasowane do potrzeb grupy lub uczniów wybierających zajęcia indywidualne. Zdajemy sobie sprawę, że nauka to nie tylko uzupełnianie pustych luk w zadaniach, ale również ich tworzenie, tłumaczenie, rozmowa i słuchanie. Dlatego już od pierwszej lekcji uczymy naszych kursantów swobodnej wypowiedzi. Przełamujemy bariery językowe😊

Nauka języka online

Oferujemy zajęcia online na każdym poziomie – indywidualne lub grupowe. Jesteśmy najlepszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na dojazdy do szkoły ale marzą o nauce hiszpańskiego do matury lub dla samych siebie. Oferujemy lekcje od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora oraz w weekendy.

Lekcje języka hiszpańskiego odbywają się najczęściej za pośrednictwem platformy ZOOM, ale dostosowujemy się do potrzeb naszych uczniów i możemy korzystać również z innych platform. Potrafimy prowadzić lekcje przez telefon – ważne jest tylko to, żebyśmy się dobrze słyszeli i widzieli przed sobą te same materiały, które są wliczone w cenę kursu. Wszystkie ćwiczenia oraz notatki ze słownictwem są dostępne do pobrania, a podręczniki są wyświetlane bezpośrednio na ekranie. Ponadto zajęcia mogą być nagrywane i udostępniane uczestnikom. Jest to ogromny plus, ponieważ w każdej chwili można wrócić do dowolnego zagadnienia oraz samemu nadrobić zaległości.

Zapraszamy do nauki w naszej szkole!

Dlaczego warto nas wybrać?

Jesteśmy ogromnymi sympatykami Hiszpanii i wszystkiego, co jest związane z tym krajem. Język, którym posługują się Hiszpanie to przysłowiowy "miód dla naszych uszu", dlatego chcemy się dzielić swoimi umiejętnościami najlepiej jak potrafimy. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem kursu hiszpańskiego dla dorosłych od podstaw online, warto nam zaufać. Dlaczego?

• wszystkie zajęcia i formy ich prowadzenie są dostosowane do potrzeb i możliwości każdego uczestnika kursu,
  • staramy się dobierać materiały i pomoce dydaktyczne w taki sposób, aby odpowiadały one Twoim predyspozycjom i były odpowiednie dla wieku (zwłaszcza w przypadku dzieci!),
  • kochamy to, co robimy. Kochamy język hiszpański, dlatego chcemy się podzielić z Tobą własnymi umiejętnościami,
  • oferujemy szybką i skuteczną naukę oraz atrakcyjne ceny,
  • idąc z duchem czasu, korzystamy z nowoczesnych narzędzi do nauki online – między innymi aplikacji ZOOM.

Potrzebujesz więcej argumentów, aby podjąć naukę w naszej szkole? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszystkie pytania.