Kurs języka hiszpańskiego online – poznaj naszą ofertę

kredki i kości dogry

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z nauką języka hiszpańskiego? Marzysz o lekcjach odbywających się w domowym zaciszu? Szukasz szkoły, która organizuje kurs z hiszpańskiego online? Jesteś w dobrym miejscu!

Oferujemy kursy języka hiszpańskiego online dla każdego! Na zajęciach dbamy o rozwój wszystkich kompetencji takich jak:

• konwersacje,
  • rozumienie tekstu czytanego,
  • słuchanie,
  • wzbogacanie znajomości leksyki,
  • wzbogacanie podstawowych zagadnień gramatycznych.

Ponadto dopasowujemy metody nauczania do indywidualnych preferencji. Jeśli zależy Ci na przełamywaniu bariery językowej – skupimy się na konwersacjach. Potrzebujesz wsparcia w zagadnieniach gramatycznych? Położymy nacisk na ćwiczenie gramatyki! Chcesz zacząć naukę od zera? Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez podstawy języka hiszpańskiego. A może przygotowujesz się do matury i potrzebujesz dodatkowych korepetycji z hiszpańskiego online? Nie czekaj! Zapisz się na indywidualne lekcje lub zajęcia grupowe i rozpocznij naukę już dziś!

Indywidualne lekcje hiszpańskiego

Separator

Indywidualne lekcje hiszpańskiego są w 100% dostosowane do potrzeb ucznia, by jak najszybciej osiągnąć założone cele. Kurs indywidualny może opierać się na książkach, materiałach opracowanych przez szkołę lub polegać na swobodnych konwersacjach na dowolne tematy. Jesteśmy otwarci na propozycje. Powiedz nam jak wyobrażasz sobie lekcje, a my dopasujemy się to Twoich oczekiwań!

Grupowe lekcje hiszpańskiego

Separator

Grupowe lekcje hiszpańskiego są idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią pracę w zespole. Możesz zgłosić się ze swoją rodziną, paczką znajomych lub przyjaciół albo dołączyć do jednej z naszych grup. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę i efektywną naukę języka. Zacznij swoją przygodę z nauką hiszpańskiego już dziś!

Nauka od podstaw

Separator

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim? Nie masz czasu na dojazdy i uczestnictwo w zajęciach w placówce? Wybierz szkołę GATA! Nauczymy Cię posługiwać się tym pięknym językiem tak szybko, jak to możliwe. Oferujemy hiszpański online dla początkujących i zaawansowanych. Sam decydujesz, do której grupy chcesz należeć. Dostosujemy sposób nauki do Twoich możliwości.

Korepetycje

Separator

Jeśli jesteś uczniem szkoły średniej i właśnie przygotowujesz się do matury z języka hiszpańskiego, możesz skorzystać z naszych korepetycji online, aby uzyskać jak najlepszy wynik z egzaminu. Kompleksowo przygotujemy Cię do matury, którą zdasz bez najmniejszego wysiłku. Sprawimy, że nauka hiszpańskiego stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością. Zadbaj o swoją przyszłość i skorzystaj z korepetycji do matury.