Grupowe lekcje z języka hiszpańskiego online – oferta

praca grupowa

Oferujemy grupowe lekcje języka hiszpańskiego w małych grupach: od 2 do 5 osób. Zapraszamy pary, przyjaciół, znajomych, rodzinę😊 Grupy, które zgłoszą się do nas same, traktujemy na takich samych zasadach jak uczniów indywidualnych. Zajęcia przeważnie odbywają się za pośrednictwem platformy ZOOM, jednak przyjmujemy sugestie dotyczące zmiany komunikatora.

Przed rozpoczęciem zajęć proponujemy 20-minutową, darmową lekcję próbną. Staramy się wybrać dzień oraz porę lekcji optymalną dla wszystkich uczestników. Wspólnie decydujemy o ilości lekcji oraz metodach nauczania. Organizujemy również zajęcia grupowe, dla maksymalnie 5 osób w terminie odgórnie narzuconym przez szkołę – w takim przypadku nie musisz się martwić o zebranie grupy! Wszystkim zajmiemy się sami.

Zapraszamy wszystkich zwolenników nauki w grupie do zakładki aktualności lub na naszego Facebooka, gdzie poznasz dostępne terminy zajęć, dowiesz się co u nas słychać i co mamy w planach!

Zalety zajęć grupowych

Nauka języka może odbywać się na wiele sposobów. Część uczniów skłania się ku zajęciom indywidualnym, a część wybierze lekcje grupowe. Niewątpliwie do zalet nauki języka w grupach należą:

• możliwość przełamywania barier komunikacyjnych,
  • przeprowadzanie konwersacji z różnymi osobami, nie tylko z lektorem,
  • praca z osobami na tym samym poziomie językowym,
  • wsparcie pozostałych uczestników grupy.

Decydujące znaczenie mają tutaj jednak preferencje kursanta. Ponadto cena zajęć grupowych jest bardziej atrakcyjna. Jest znacznie niższa niż koszty lekcji indywidualnych. Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, praca w zespole nie jest dla Ciebie problemem i chcesz nie tylko poprawić swój język, ale również zyskać nowe znajomości – ten rodzaj zajęć jest właśnie dla Ciebie!

Kurs hiszpańskiego online dla firm

W naszej szkole możesz skorzystać także z kursu hiszpańskiego online dla firm. Inwestycja w naukę języków obcych dla pracowników to strzał w dziesiątkę! Możliwość swobodnego posługiwania się hiszpańskim sprawi, że Twoja firma będzie dużo lepiej postrzegana na rynku międzynarodowym. Twoich kontrahentów z pewnością ucieszy fakt, że mogą prowadzić konwersacje z pracownikami w wielu językach. Dlaczego warto, jako przedsiębiorca, skorzystać z kursu hiszpańskiego online dla firm? Oto kilka jego zalet:

• na znajomości języka hiszpańskiego skorzystasz nie tylko Ty, ale przede wszystkim Twoi pracownicy,
  • zapisując się na kurs hiszpańskiego online dla firm, możesz podnieść ich kompetencje,
  • znajomość języków obcych jest dziś bardzo ceniona w kontaktach biznesowych,
  • wspólna nauka zacieśnia więzi między pracownikami.

Zajęcia językowe prowadzone w naszej szkole online rozwiną potencjał Twojej firmy. Nie czekaj! Zapisz swoich pracowników na kurs już dziś.